Torba PSP R-1 od Lasów Państwowych

23 września 2022 | Aktualności Pokazy

Dyrektor Generalny Lasów Państwowych przekazał naszej jednostce torbę PSP-R1, którą wręczyli naczelnik Wydziału Administracji, Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy w Leśnictwie w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych – Marcin Cichowicz. Torba ratunkowa mamy nadzieję, że będzie potrzebna jak najmniej. Podczas przekazania obecny był również nadleśniczy Nadleśnictwa Jabłonna – Paweł Szymański i Karol Urbaniak asystent Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych wraz z radnym Rady Miejskiej Marcinem Ozdarskim.

Strażacka służba niesie za sobą, również pomoc przy wypadkach, gdzie często osobom poszkodowanym pierwszej pomocy udzielają strażacy. W ich codziennej pracy nieodzownym elementem wyposażenia jest torba ratunkowa. Podczas Pikniku Militarnego w Parku Trzech Kultur w Twierdzy Modlin na ręce Prezesa Marcina Torbusa przekazano ofiarowaną przez Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych torbę ratunkową.

Dziękujemy za prezent.