Wspólny patrol z Policją Rzeczną w miejscach niebezpiecznych nad wodą

W środę (13.07) ratownicy wodni z naszej jednostki wraz z funkcjonariuszem Komisariatu Rzecznego Policji – Ogniwo w Nowym Dworze Mazowieckim na wniosek Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, dokonali patrolu miejsc niebezpiecznych na terenie powiatu nowodworskiego oraz w obrębie ochronnym zapory Dębe na rzece Narwi.

Sprawdzono miejsca oznaczone czarnym punktem wodnym w miejscowości Zakroczym przy ulicy Utrata oraz po drugiej stronie rzeki Wisły w miejscowości Kazuń Nowy. Sprawdzono również dojazd do 555 kilometra rzeki Wisły oraz dzikie kąpielisko w rejonie Okunina w Nowym Dworze Mazowieckim.

W powiecie legionowskim sprawdzono czy nikt nie wypoczywa w obrębie ochronnym zapory Dębe od strony miejscowości Poddębie. W gminie Pomiechówek sprawdzono dojazd do nowotworzonej plaży między mostem drogowym a kolejowym oraz miejsce w którym dużo osób wypoczywa nad wodą w miejscowości Kosewko.

Wspólne patrole naszych strażaków z funkcjonariuszami policji będą kontynuowane przez okres wakacji.