Kolejny wspólny patrol z Policją Rzeczną

 W piątek (15.07) ponownie udaliśmy się na wspólny patrol z policjantami Komisariatu Rzecznego Policji z ogniwa w Nowym Dworze Mazowieckim. 

Piątkowy patrol odbył się zarówno z wody jak i lądu. Udaliśmy się rzeką Wisła na 555 kilometr na wysokość miejscowości Zakroczym, gdzie często można spotkać wypoczywających na wodą mieszkańców. Po przerwie jedna ekipa udała się łodzią na rzekę Narew w kierunku zapory Dębe a druga ekipa quadami przejechała wał przeciwpowodziowy na rzece Narwi od Nowego Dworu Mazowieckiego do miejscowości Sikory w powiecie legionowskim. Podczas patrolu szczególnie zwracano uwagę na miejsca wykorzystywane do kąpieli, zarówno te dzikie jak i strzeżone przez ratowników wodnych.

Kolejne patrole z policjantami Komisariatu Rzecznego są już zaplanowane.

 

Foto: dh Norbert Wysocki, dh Bartosz Budyś