Poszukiwania zaginionego mężczyzny w Warszawie

27 kwietnia 2021 | Akcje Aktualności Psy Ratownicze

W poniedziałek (26.04) z dyspozycji Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacja Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej, udaliśmy się do Warszawy w celu wsparcia działań Policji, podczas poszukiwań zaginionego młodego mężczyzny.

Do działań zadysponowano dwa psy wraz z przewodnikami i nawigatorami oraz planistą. Na miejscu podczas przeszukania wyznaczonego terenu nie znaleziono osoby zaginionej. Po zakończeniu działań otrzymaliśmy informację, iż zaginiony mężczyzna poruszający się o własnych siłach został odnaleziony w pobliżu miejsca zamieszkania.

Dziękujemy Komendzie Miejskie PSP w Warszawie, Komendzie Stołecznej Policji oraz Grupie Ratownictwa PCK Warszawa i Grupie Poszukiwawczo – Ratowniczej OSP Marki wraz z Cywilną Grupą Poszukiwawczą Tropiciele za współpracę podczas działań.