Poszukiwania dwóch młodych kobiet

W dniu dzisiejszym z dyspozycji Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim udaliśmy się do miejscowości Głodowo Wielkie w celu pomocy Policji w prowadzeniu działań poszukiwawczych za zaginionymi kobietami w wieku 19 i 17 lat.

Poszukiwania zakwalifikowano do poziomu pierwszego. Na miejscu w trakcje przeszukiwania wyznaczonych sektorów, szlaków komunikacyjnych i miejsc priorytetowych zespół na quadzie z PSP Nowy Dwór Mazowiecki, odnalazł poszukiwane kobiety, które w stanie ogólnym dobrym po transporcie do miejsca zamieszkania, zostały przekazane zespołowi ratownictwa medycznego.

W trakcje dojazdu na miejsce były grupy współpracujące: Grupa Ratownictwa PCK Warszawa, Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego s12 Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Anikar.

konsultacji z zakresu tworzenia profilu zachowania osób zaginionych udzielił Marcin Szewczak. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym służbom za udana współpracę.