Dzień Strażaka – Druhowie nagrodzeni i awansowani

21 maja 2019 | Aktualności MDP  

W piątek (17.05) oraz w sobotę (18.05) na terenie Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim i Legionowie odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. W obu uroczystościach nagrodzeni i awansowani zostali również nasi druhowie. 

Podczas obchodów w Nowym Dworze Mazowieckim, odznaką brązową MDP zostali nagrodzeni druhowie : Mikołaj Brocławik, Jan Góra, Sylwia Jabłońska, Aleksandra Kujawa, Laura Lesiak, Amelia Łosiewicz, Kacper Olszewski, Paweł Sac, Marceli Wasilko, Angelika Woś, Ksawery Zelik.

Wyższe stopnie służbowe otrzymali również nasi druhowie na co dzień pracujący w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej:
– Mł. ogn. Marcin Sadecki otrzymał stopień ogniomistrza
Mł. ogn. Radosław Wróbel otrzymał stopień ogniomistrza
st. sekc. Bartłomiej Bartosiński otrzymał stopień młodszego ogniomistrza

W Legionowie zaś Prezydent Miasta Legionowa, za realizację zadań związanych z bezpieczeństwem miasta Legionowo i działań na rzecz rozwoju ochrony przeciwpożarowej, wyróżnił nagrodami rzeczowymi strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Legionowie:
– sekc. Kamil Roszyk

Wszystkim odznaczonym i awansowanym gratulujemy.