Dzień Strażaka 2021 – odznaczenia dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

15 czerwca 2021 | Aktualności MDP

W niedzielę (13.06) w naszej siedzibie odbyła się uroczysta zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z okazji Dnia Strażaka. Do młodych druhów przybył prezes Zarządu Powiatowej Związku OSP RP druh Andrzej Hiszpański. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia.

9 druhów otrzymało srebrną odznakę MDP. Jeden druh odebrał brązową a jeden już złotą. W kilku słowach skierowanych do młodych strażaków, dh Andrzej Hiszpański podziękował im za codzienną pracę na terenie jednostki oraz to jak pomagają starszym kolegom podczas codziennych prac w remizie.

Prezes OSP RW Mariusz Torbus pogratulował również dwóm druhnom zdania kursu na sternika motorowodnego. Na koniec wszyscy spotkali się przy smacznym grillu.