Zbiórka na sztandar dla OSP Ratownictwo Wodne

14 stycznia 2022 | Aktualności Ważne  

W 2022 roku Ochotnicza Straż Pożarna-Ratownictwo Wodne w Nowym Dworze Mazowieckim obchodzi 10-lecie swojego istnienia. Dziękujemy wszystkim, którzy przez ten czas wspierali OSP-RW. Z okazji rocznicy wśród członków stowarzyszenia powstała inicjatywa ufundowania sztandaru jednostki.

Sztandar uzewnętrzniać będzie jedność i współdziałanie społeczności strażackiej, a także osobiste przywiązanie do niego każdego z nas. Będzie on towarzyszyć naszej lokalnej wspólnocie podczas chwil szczególnie ważnych i uroczystych – zarówno na poziomie lokalnym jak i regionalnym oraz państwowym. Pragniemy by wyglądał dostojnie. Wokół sztandaru strażacy będą jednoczyć się zarówno w momentach radosnych, jak i poważnych.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o dobrowolny wkład w postaci darowizny na rzecz ufundowania sztandaru OSP-RW (wykonanie płatu sztandaru wraz z drzewcem i okuciami, gablotą, szarfami oraz uroczystością 10-lecia). Każda złotówka wpłacona na ten cel będzie dla nas niezwykle cenna.

Uroczyste wręczenie i poświęcenie sztandaru, połączone z obchodami 10-tej rocznicy założenia jednostki, planowane jest na dzień 21 maja 2022 r. w Nowym Dworze Mazowieckim na terenie parku miejskiego im. Józefa Wybickiego.

Uprzejmie prosimy o dobrowolne darowizny na rzecz ufundowania sztandaru jednostki OSP-RW, w wysokości według Państwa możliwości i uznania.

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto bankowe:
Bank Pekao S.A. o/Nowy Dwór Mazowiecki
80 1240 3480 1111 0010 6329 8838

Wpłaty z zagranicy – IBAN: PL 80 1240 3480 1111 0010 6329 8838
Kod SWIFT/BIC Bank Pekao: PKOPPLPW

Ochotnicza Straż Pożarna-Ratownictwo Wodne w Nowym Dworze Mazowieckim
Adres: ul. Księstwa Warszawskiego 1, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
W tytule przelewu proszę wpisać: “Darowizna na Sztandar”.

Wpłat można także dokonywać w gotówce do kasy jednostki za pokwitowaniem.