Wizyta Zastępcy Komendanta Głównego PSP

19 maja 2022 | Aktualności

Zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadier Arkadiusz Przybyła odwiedził w czwartkowy poranek naszą jednostkę, przekazując pismo od Komendanta Głównego generała brygadiera Andrzeja Bartkowiaka.

Komendant Przybyła z zaciekawieniem posłuchał o krótkiej ale jakże ciekawej historii naszej jednostki i obejrzał sprzęt jaki mamy na wyposażeniu. Poruszony został temat 10-lecia naszej jednostki a także bieżących działań poszczególnych sekcji.

Z powodu natłoku spraw i wizyt na uroczystościach wyższej rangi, nie było możliwości uczestniczenia Komendanta w uroczystościach 10-lecia naszej jednostki w najbliższą sobotę, jednakże zależało mu na poznaniu naszej jednostki.

Po jednostce oprowadził Prezes wraz z Naczelnikiem prezentując sprzęt i sztandar, który zostanie nam wręczony podczas sobotnich uroczystości.