Wigilia w naszej jednostce

16 grudnia 2017 | Aktualności  

Nie było znamienitych gości czy wykwintnych dań. Wszystko zrobiliśmy sami i dla siebie. Każdy nasz członek był mile widziany. Jak co roku spotkaliśmy się na wspólnej wigilii w naszej strażnicy. 

Wszystko przygotowaliśmy razem. Dziękujemy nie jednej babci, mamie czy żonie za pomoc w gotowaniu potraw, które zagościły na naszych stołach wigilijnych. Na początku naszego spotkania głos zabrał druh Norbert Wysocki w imieniu nieobecnego prezesa druha Mariusza Torbusa, który przebywa poza granicami kraju. Wiceprezes poprosił wszystkich o minutę ciszy za naszego ś.p. druha Dariusza Adamca. Życzenia do zebranych złożył również druh Dariusz Rusin – gospodarz naszej jednostki oraz druh Jacek Kowalski, który piastuje również urząd burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego.