W sobotę otwarcie Ciesielni Okrętowej. Parada flisackich łodzi

4 sierpnia 2017 | Aktualności  

Zapraszamy 5 sierpnia na godzinę 18 do naszej siedziby przy ulicy Księstwa Warszawskiego 1 w Modlinie Twierdzy nad rzeką Narwią, gdzie odbędzie się otwarcie Ciesielni Okrętowej oraz Mazowieckiej Szkółki Żeglarstwa Tradycyjnego.

Z okazji trwającego Roku Rzeki Wisły, Fundacja Szerokie Wody zaprasza na rozpoczęcie letnich programów turystycznych wspartych przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego – Warsztatów Ciesielskich w Twierdzy Modlin oraz Mazowieckiej Szkółki Żeglarstwa Tradycyjnego.

w programie:
18:00 Uroczyste Otwarcie Ciesielni Okrętowej Modlin i Rozpoczęcie Mazowieckiej Szkółki Żeglarstwa Tradycyjnego
19:00 Koncert Zespołu Hambaduo
19:00 Modlin Flis Lajt – parada tradycyjnych flisackich łodzi z pochodniami w ujściu Narwii do Wisły

W trakcie imprezy flisacy rozpalą ogniska, zachęcamy się do nich dosiadać z kiełbaskami, chlebkami, ziemniakami i wszystkim innym co dobrze smakuje obsmażone w ogniu.

Nasi druhowie przygotują pokazy w ramach akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji “Kręci Mnie Bezpieczeństwo… Nad Wodą”.