Poszukiwania zaginionego mężczyzny

25 lutego 2017 | Akcje Aktualności Psy Ratownicze  

W sobotni poranek o godzinie 7:45 nasi druhowie otrzymali alarm z Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim. Okazało się, że jesteśmy potrzebni przy poszukiwaniach zaginionego 84-letniego mieszkańca gminy Leoncin. 

Do punktu koncentracji natychmiast udał się nasz samochód Iveco z 7 ratownikami oraz przyczepka z quadem. Po ustaleniu obszaru poszukiwań przystąpiono do penetracji terenu. Na miejsce przybył również przewodnik z psem z naszej sekcji poszukiwawczo – ratowniczej oraz zastępy z OSP Wilków Polski i OSP Leoncin oraz liczne załogi policji.

Pomimo przeszukania sporego obszaru na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego i zaangażowaniu Straży Leśnej, nie udało się odnaleźć poszukiwanego. O godzinie 14:40 powróciliśmy do koszar.