Szczęśliwy finał poszukiwań mieszkanki Nowego Dworu Mazowieckiego.

We wtorek 5 lutego o godzinie 21:59 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań 64-letniej, mieszkanki Nowego Dworu Mazowieckiego. We wstępnej fazie poszukiwań siły Policji, wspierane przez miejscowe jednostki Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego oraz nasi Strażacy na Qadzie, dokonywali przeszukania, tak zwanych obiektów liniowych, szlaków komunikacyjnych oraz kompleksów leśnych, znajdujących się w pobliżu miejsca zamieszkania zganionej.

W akcji użyty został również policyjny pies tropiący. W trakcje planowania szczegółowego przeszukania z użyciem psów ratowniczych, otrzymaliśmy szczęśliwą wiadomość, iż zaginiona została znaleziona przez rodzinę. Na tym akcja się zakończyła w najlepszy możliwy sposób. Dziękujemy za wsparcie naszych działań, CGP Tropiciele.